0
  • سبد خرید شما خالی است !

اخبار داربست فام

سال جدید را که «سال رونق تولید» نام‌ گذاری شد، خدمت همه مردم عزیز ایران ‌زمین تبریک و تهنیت می‌ گوییم و سلامتی، شادابی و نشاط، رفع مشکلات معیشتی و نزول برکات الهی را در این سال از درگاه ایزد متعال خواستاریم. این سال عیدش با نام مبارک علی ‌بن ‌ابیطالب مولای متقیان مزین شد و این تقارن عید در عید را به فال نیک می ‌گیریم و انتظار داریم به لطف خدای متعال تا پایان سال شاهد نزول برکات الهی و رشد و توسعه و گشایش ‌های اقتصادی و رفع نیازهای جامعه ‌مان باشیم.

دبیر سندیکای صنایع آلومینیوم معتقد است که به کمک باز شدن سقف رقابت قیمتی برای محصول آلومینیوم در بورس کالا و همچنین عرضه های مستمر تولیدکنندگان، بازار این محصول به تعادل می رسد و حتی قیمت ها در مسیر کاهشی نیز قدم می گذارد

مدیرعامل فولاد مبارکه از اقدام عملی برای حفظ روند تولید و مقابله با تحریم ها و مدیر پشتیبانی فولاد سبا هم از کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب خام در ۸ ماهه سال جاری در این مجتمع خبر داد.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از تهیه پیش‌نویس عرضه اوراق مشارکت ریالی و ارزی طرح‌های صنعت پتروشیمی برای رفع بخشی از مشکلات مالی طرح‌های نیمه‌کاره و توسعه ی این صنعت خبر داد.

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند.